Miriela

Miera iela – baudījums visiem apmeklētājiem

Kā jau zinām, Miera iela ir īpaša vieta, kurā iegriezties, ja steidzīgajā ikdienas skrējienā ir gadījies kāds brīvs brīdis, kurā atvilkt elpu un sagatavoties nākamajam dienas cēlienam. Domājams, ka ikkatram no mums ir nācies saskarties ar situāciju, kā plānotās lietas ir sanācis izpildīt ātrāk nekā bija domāts sākumā, tādēļ tagad ir pusstunda vai pat vairāk, kuru varētu veltīt sev, vai arī tieši otrādi – speciāli esam atbrīvojuši vairākas stundas, lai tās pavadītu ar pašiem tuvākajiem, draugiem, mīļoto vai ģimeni, un pārspriestu jaunākos notikumus pavisam nesteidzīgi; abos no šiem gadījumiem būtu patīkami atrasties vietā, kas piedāvā lielisku atmosfēru un arī kaut ko, kas sagādātu prieku vēderam. Tā nu varam Jums ieteikt pāris vietas, kuras Miera ielā noteikti būtu vērts apmeklēt.

Pašā Miera ielas sākumā, ēkā ar 9. numuru, atrodas īsta pērle – kafejnīca „Mierīgā”. Kā jau tās nosaukums Jūs vedina domāt, šī vieta būs ideāli piemērota tiem, kuri vēlas apstāties un atpūsties. Šī kafejnīca saviem klientiem piedāvā pašceptas kūkas un citas lieliskas uzkodas, kas būs tieši laikā, ja vēlaties tikai ko nelielu. Vēl apmeklētājiem tiek nodrošināts lielisks dzērienu klāsts: kafija, kokteiļi, veselīgi dzērieni un tējas. Kafejnīca „Mierīgā” būs piemērota tiem, kuri ievēro kādu īpašu diētu vai arī kuriem ir alerģija pret kādu specifisku produktu, jo apmeklētajiem tiek piedāvāti ēdieni bez glutēna, cukura, miltiem un citiem alergēniem, tādēļ varat būt droši, ka šajā kafejnīcā sev ko gardu atrast var jebkurš.

Tikai pāri ielai atrodas kafejnīca „Taka” (Miera ielā 10), gandrīz uz Brīvības un Miera ielas stūra, tādēļ to atrast noteikti nebūs grūti. Šī ir budžetam draudzīga kafejnīca, kura katru dienu saviem apmeklētajiem piedāvā ko garšīgu par cenām, kuras makā neradīs caurumu. Šo kafejnīcu ir vērts izcelt tās plašā Lavijas alus klāsta dēļ, tādēļ, ja esat alus cienītājs vai arī ja vēlaties kādam ārzemju draugam parādīt Rīgas mierīgo pusi un pie reizes iedzert kādu vietējo alu, tad šī noteikti būs tam īstā vieta.